CIU Arena

vazgeçilmez bir alışkanlığınız olacak

CIU Arena

KKTC’nin en büyük entegre spor tesisi

campus-sports-1
campus-sports-2
campus-sports-3
campus-sports-5
campus-sports-4
campus-sports-6

CIU Arena

UKÜ Spor Kompleksi, öğrencilerin, personelin ve halkın fiziksel ve zihinsel sağlığını geliştirme ve iyileştirmeye, sosyal gelişim özelliklerini arttırmaya yönelik, onları bünyesinde bulundurduğu spor branşlarıyla tanıştırarak, sağlıklı bireyler olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

UKÜ, CIU Arena Spor Kompleksini uluslararası normları göz önünde tutarak büyük organizasyonların ev sahipliğini yapılabilme imkânını da ideal şekilde sağlama amacıyla oluşturur.

KKTC’nin en büyük ve tek entegre spor kompleksi olan CIU Arena, herkesin yararlanabileceği kapalı ve açık kortları ve sahaları, çok maksatlı stüdyoları, fitness salonu, tırmanma duvarı, yarı olimpik yüzme havuzu, atış poligonu, masa tenisi ve squash salonuna bünyesinde yer vermektedir.

CIU Arena Spor Kompleksi, hem spora yeni başlayanlara hem de tecrübeli sporculara kaliteli ve çeşitli spor branşlarına özgü hizmetler sunarken, üniversiteyi yarışmalarda temsil eden okul takımlarının da hazırlanmasında aktif rol alır.

Birçok spor branşın yanı sıra, bireylerin uzun vadeli sağlık hedeflerini sürdürmelerine yardımcı olan Diyetisyen Hizmeti de sağlanır. Kondisyon artırmak, yeni bir branşta uzmanlaşmak, vücut geliştirmek veya iyi bir yüzücü olmak, spor yapmak isteyen herkes için çeşitli seçenekler var.CIU Arena’da bulunan uluslararası spor standarlarındaki servisleri keşfedin.

UKÜ'de çeşitli spor takımlarına katılma fırsatını yakalayın.

Öğrenciler, personel ve halk için farklı üyelik türlerini öğrenin.

İLETİŞİM

Spor İşleri Müdürlüğü

CIU ARENA

Tel: +90 392 671 1111 Dahili: 2971-2970

E-posta: ciuarena@ciu.edu.tr

Müdür Vekili: Tarkan Kayaş

Müdür Vekili E-posta: tkayas@ciu.edu.tr

Çalışma Saatleri
Hafta içi: Pazartesi- Cuma 09:00-21:00
Hafta sonu: Cumartesi- Pazar 09:00-21:00