İş ve Yaşam Becerileri Geliştirme Projesi

HAKKIMIZDA

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Beceri Geliştirme Projesi (WSDP), öğrenciler eğitim görürken iş dünyası ile tanışma ve sektörün profesyonelleri ile çalışma fırsatı sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Proje, öğrencileri, mezuniyetleri sonrası rekabetçi iş ortamlarına daha donanımlı ve iş deneyimine sahip şekilde yetişirmeyi hedeflemektedir.

Kuzey Kıbrıs’ın en köklü markalarından biri olan Levent Şirtketler Grubu’na bağlı çeşitli alanlarda faaliyet gösteren, gelişmesi ve büyümesi için çalışmalar yürüten pek çok şirketten biri olan UKÜ, öğrencilerine finanstan, tarıma kadar çeşitli sektörlerde, eğitim ve ilgi alanlarına göre, doğrudan gerçek hayatta ve uzman mentörlerin gözetiminde deneyim kazandırmayı amaçlamaktadır. Proje, kariyerini şimdiden şekillendirmeye başlamak isteyen tüm UKÜ öğrencilerine açıktır. UKÜ WSDP bir staj programı değildir, ilgi alanınıza giren sektörü doğrudan tanımanızı ve tecrübe etmenizi sağlayan dinamik bir süreçtir.

SEKTÖRLER

Kariyer planlaması yaparken ilgi, yetenek ve değerlerinize göre sektör belirlemeniz çok önemlidir. Bu doğrultuda, WSDP öğrencilere hedeflerini belirlemede ve bu hedeflere ulaşmalarında atılacak olan adımlarda yardımcı olacaktır.

BAŞVURU REHBERİ

UKÜ İş ve Yaşam Becerileri Geliştirme Projesinde (WSDP) bir iş alanı için başvuru yapmadan önce, ilgilendiğiniz pozisyonla ilgili özel gereksinimler için lütfen bu web sitesini kontrol edin. Gereksinimler pozisyona göre değişebilir.

Öğrencilerin kariyer hayatlarını geliştirmelerini sağlamak adına Levent Şirketler Grubu’nun yer aldığı sektörlerden seçkin profesyonellerle bir araya gelmelerini sağlayarak, beceri kazanmalarına yardımcı olacak olan projeye online olarak sayfada bulunan ‘Başvur’ formundan başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi
is-yasam-becerileri-basvuru-rehberi

Doğru İş Seçimi Yapmanıza Yardımcı Olalım

İLETİŞİM

İş ve Yaşam Beceri Geliştirme Proje Ekibi
Proje Koordinatörü: Yrd. Doç. Dr. Ahmet Sami Boşnak 
Tel: +90 392 671 1111 Dahili: 2669 - 2670