TR EN
Psikolog Çise Akün

Çise HAŞİMOĞULLARI

Uzman Psikolog

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi PDAREM'de Mart 2014'ten itibaren uzman psikolog olarak çalışmaktadır. Lisans eğitimini, 2010 yılında Sunderland Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. 2011 yılında ise Doğu Akdeniz Üniversitesi Gelişim Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesini tamamlamıştır. Şu anda Uluslararası Kıbrıs Üniveritesi'nde doktora tez aşamasındadır.

Daha Fazlası

RANDEVU AYARLA

Daha güzel bir dünya mümkün!

Amacımız siz değerli öğrencilerimize, farkındalık kazandırarak ihtiyaç duyulan yardımı sağlamaktır.
Psikolog Çise Akün

Huriye KORUSAN

Uzman Psikolog

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi PDAREM'de Şubat 2017’den itibaren Uzman Psikolog olarak çalışmaktadır. Lisans eğitimini, 2011 yılında Doğu Akdenız Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. 2012 yılında Dundee Üniversitesi İskoçya’da Gelişim Psikolojisi alanında yüksek lisans derecesini tezli tamamlamıştır. Doğum Öncesi veya Doğum Sonrası Depresyon ve Kaygı Bozukluğu Bulunan Annelerin Okul Öncesi Çocuklarında Gözlemlenen Davranış Özellikleri ve Etkileri hakkında tezini tamamlamıştır. Yüksek Lisans döneminde Noldus Observer Programı üzerinde uzmanlaşmış ve yardımcı araştırma asistanlığı yapmıştır.

Daha Fazlası

Facebook Sayfamız

UKÜ PDAREM, toplumu bilgilendirmek, bilinçlendirmek ve farkındalık oluşturmak için pek çok konuda seminer ve etkinlik düzenlemektedir.