Abdullah Adana

Yurt Mah. 71465 Sk Ayas Sitesi B Blok Kat 1 Daire 3, Çukurova/Adana

GSM: 0505 566 01 51- 0551 121 46 77

E-Posta: aadana@ciu.edu.tr

Turgay Çetin – Akif İzci

Gölebatmaz Caddesi Güloğlu pastanesi bitişiği 4K Özel Öğretim Kursu Merkez/Adıyaman

Tel: 0416 216 55 15

GSM: 0505 622 16 79 – 0505 320 09 07

E-Posta: tcetin@ciu.edu.traizci@ciu.edu.tr

Nesim Alpaslan

Leylekpınar Mah. Vali̇ Konağı Cad. No:29 Merkez/Ağrı

Tel: 0472 216 10 60

GSM: 0532 706 92 18

E-Posta: nalparslan@ciu.edu.tr

Aslıhan Kaygısız

Gençlik Mah. Işıklar Cad. No: 39 D:8 K:3 Merkez/Antalya

Tel: 0242 248 18 10

GSM: 0530 953 64 23

E-Posta: akaygisiz@ciu.edu.tr

Ayşegül Güneş

Kurtuluş Mah. 2043 Sok. A Apt. No:2 Daire:12 Kat:4 Efeler /Aydın

GSM: 0543 206 09 09

E-Posta: aeroglu@ciu.edu.tr

Mustafa Fehmi Bilici

Cumhuriyet Meydanı Denizer iş Merkezi Kat:4 No: 77 Edremit/ Balıkesir

Tel: 0266 412 99 15

GSM: 0505 672 65 22

E-Posta: fbilici@ciu.edu.tr

İslam Şimşek

Aydınlar Mah. Cumhuriyet Cad No 138/2 Tatvan/Bi̇tlis

GSM: 0543 799 08 16 – 0546 727 00 72

E-Posta: msimsek@ciu.edu.trisimsek@ciu.edu.tr

Ayşe Nuray Namdar

Tabaklar Mah., İzzet Baysal Cad. Güler 1 İşhanı kat. 4 no. 403 PK:14100 Merkez/Bolu

Tel: 0374 217 98 88

GSM: 0532 579 32 89

E-Posta: anamdar@ciu.edu.tr

Ali Erzincanlıoğlu – Hüseyin Kirez

Bağlarbaşı Mah. 1. Hamarat Sok. No: 28 Osmangazi̇/Bursa

Tel: 0224 242 68 68

GSM: 0505 580 08 60 – 0505 676 00 21

E-Posta: alie@ciu.edu.tr - hkirez@ciu.edu.tr

Mustafa Deniz

Cevat Paşa Mah. İnönü Cad. Sakızı Apt. 40/8 Çanakkale

GSM: 0542 242 61 34

E-Posta: mdeniz@ciu.edu.tr

Hüseyin Tekdemir

15 Mayıs Mah. 789 Sok. Evram Urhan İş Merkezi Kat: 2 Daire: 19 Pamukkale/Denizli

Tel: 0258 211 11 08

GSM: 0536 563 61 12 – 0505 409 52 52

E-Posta: htekdemir@ciu.edu.tr

Mehmet Özcan

Yenişehir Mah. Profesör Selahattin Yazıcıoğlu Cad. Karakoç Plaza Kat:3 No:42 Yenişehir /Diyarbakır

GSM: 0505 928 46 77

E-Posta: mozcan@ciu.edu.tr

Özge Burak – Zeynep Burak

Bahçıvan Mah. Hamza Dayı Sok. No:37 D:2 Merkez/Van

Tel: 0432 216 26 35

GSM: 0530 953 64 04 – 0530 953 64 14

E-Posta: oburak@ciu.edu.trzburak@ciu.edu.tr

Mediha Cam

Kıbrıs Şehitleri Cad. (1443 Sok.), Mayıs Apt. No: 4, Kat: 2 Daire: 4, Alsancak/İzmir

Tel: 0232 464 35 85

GSM: 0530 953 64 02 – 0530 953 64 12

E-Posta: mcam@ciu.edu.tr

Mikail Çelik

Atatürk Mah. Fevzi Paşa Cad. Yeşil Plaza K.2, D.11 (İstanbul Ucuzluk Karşısı), Merkez/Erzincan

GSM: 0542 215 43 23

E-Posta: mcelik@ciu.edu.tr

Hüseyin Akkaya

Atatürk Mah. Adnan İnanıcı Bl. No:24/C, Şehitkamil/Gaziantep
Bahçelievler Mah. Atatürk Blv. No:26 Çaba Apt. Kat:1 D:1 Haliliye/Şanlıurfa

Tel: 0342 339 16 01

GSM: 0532 334 01 40

E-Posta: hakkaya@ciu.edu.tr

Mesut Gür

Bulak Mah. Av. Cumhur Keskin Cad. No:101 Gökkuşağı Özel Eğitim Merkezi Merkez/Hakkari

GSM: 0543 641 15 43 – 0541 292 82 16

E-Posta: mgur@ciu.edu.tr

Ayda Süzer

Şehit Pamir Cad. Palmiye İşhanı, No:34 Kat:3, İskenderun/Hatay

Tel: 0326 613 99 46

GSM: 0533 468 05 49

E-Posta: asuzer@ciu.edu.tr

Dilay Şahin

Gülbahar Mah. Büyükdere Cad. No:95 Kat:2 Daire:8, Şişli/İstanbul
(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı)

Tel: 0212 230 90 30

GSM: 0531 380 04 13

E-Posta: dsahin@ciu.edu.tr

Özgür Erbek

Turkuaz Eğitim Danışmanlık, Ahi Evran Mah. 727. Sokak Türkmenoğlu İş Merkezi No:6/28 Merkez/Kırşehir

Tel: 0386 213 40 40

GSM: 0542 738 88 40

E-Posta: oerbek@ciu.edu.tr

Mehmet Nazmi Değirmenci

Dabakhane Mah. Gelişim Sok No: 6 Battalgazi/Malatya

GSM: 0530 501 51 59 – 0539 543 28 03

E-Posta: ndegirmenci@ciu.edu.tr

Hasan Adana

Güvenevler Mahallesi Forum AVM Yanı 1913 Sokak No:12 Yenişehir/Mersin

GSM: 0552 295 56 96- 0552 749 00 90

E-Posta: hadana@ciu.edu.tr

Özgür Duygu Baş

Yeni Mahalle Bülbül Deresi Cad. Hatice Canlı İş Merkezi 17/4, Köprübaşı/Ordu

Tel: 0452 225 12 43

GSM: 0505 653 82 52

E-Posta: obas@ciu.edu.tr

Metin Turan – Zeynep İşler

Kocatepe Mah. Hatay Sok. Kat:2 No:24/12 Çankaya/Ankara

Tel: 0312 418 73 18

GSM: 0530 953 64 09 – 0530 953 64 19

E-Posta: mturan@ciu.edu.trzisler@ciu.edu.tr

Fi̇lhan Basar

Orta Mah. Soğanpazarı Cad. Başar Apt. No:64 Kat:1 Daire:1 Merkez/Sakarya

Tel: 0264 281 00 75

GSM: 0532 431 54 25

E-Posta: fbasar@ciu.edu.tr

İlyas Keskin

Karadeniz Mah. Gazi Cad. Kat:1 No:135/6 İlkadım/Samsun

Tel: 0362 233 69 70

GSM: 0541 491 24 55

E-Posta: ikeskin@ciu.edu.tr

Özlem Keleş

Gazipaşa Mah. Uzun Sok. Zafer Çarşısı No:11 Kat:2 Daire:2 Ortahisar/Trabzon

Tel: 0462 322 04 04

GSM: 0543 322 04 04

E-Posta: okeles@ciu.edu.tr

Zekeriya Buran

Kurtuluş Mah. Dede Hasan sk. No: 8 /Uşak

GSM: 0555 252 33 46

E-Posta: zburan@ciu.edu.tr