Abdullah Adana

Kurtuluş Mah. Ramazanoğlu Cad. No:31 Kutlu Apt. K:1 D:2 Seyhan/Adana

Tel: 0322 457 43 87

GSM: 0505 566 01 51

E-Posta: aadana@ciu.edu.tr

Turgay Çetin – Akif İzci

Simya Koleji Karapınar Mah. Petrol Cad. 27154 Sok. No:11 Merkez/Adıyaman

GSM: 0505 622 16 79 – 0505 320 09 07

E-Posta: tcetin@ciu.edu.traizci@ciu.edu.tr

Metin Turan – Zeynep İşler

Meşrutiyet Caddesi No: 28/4 Kızılay/Ankara

Tel: 0312 418 73 18

GSM: 0530 953 64 09 – 0530 953 64 19

E-Posta: mturan@ciu.edu.trzisler@ciu.edu.tr

Aslıhan Kaygısız

Gençlik Mah. Işıklar Cad. No: 39 D:8 K:3 Merkez/Antalya

Tel: 0242 248 18 10

GSM: 0530 953 64 23

E-Posta: akaygisiz@ciu.edu.tr

Ayşegül Eroğlu

Güzelhisar Mah. 47. Sokak No:1 Kat:4 Daire:7 Efeler/Aydın

GSM: 0543 206 09 09

E-Posta: aeroglu@ciu.edu.tr

Nesim Alparslan

Leylekpınar Mah. Vali̇ Konağı Cad. No:29 Merkez/Ağrı

Tel: 0472 216 10 76

GSM: 0532 706 92 18

E-Posta: nalparslan@ciu.edu.tr

Fehmi Bilici

Soğanyemez Mah. Sıtkı Paşa Cad. Cumhuriyet Plaza K:5 No:318, Edremit/Balıkesir

Tel: 0266 412 99 15

GSM: 0505 672 65 22

E-Posta: fbilici@ciu.edu.tr

Adil Kurt

Aydınlar Mah. Cumhuriyet Cad No 138/2 Tatvan/Bi̇tlis

GSM: 0537 978 90 24 – 0544 225 85 42 – 0546 727 00 72

E-Posta: akurt@ciu.edu.tr

Şükran Namdar

Tabaklar Mah. Ali Rıza Tekemen Cad. No:9 Kat:22 Merkez/Bolu

Tel: 0374 220 76 56

GSM: 0533 230 76 56

E-Posta: snamdar@ciu.edu.tr

Ali Erzincanlıoğlu – Hüseyin Kirez

Bağlarbaşı Mah. 1. Hamarat Sok. No: 28 Osmangazi̇/Bursa

Tel: 0224 242 68 68

GSM: 0505 580 08 60 – 0505 676 00 21

E-Posta: alie@ciu.edu.tr - hkirez@ciu.edu.tr

Remzi Keskin

Ali Kemal Beteş İş Hanı D:15 No:30 İsmet Paşa Mahallesi, Demircioğlu Caddesi Merkez/Çanakkale

Tel: 0286 217 67 37

GSM: 0544 818 79 84

E-Posta: rkeskin@ciu.edu.tr

Hüseyin Tekdemir

15 Mayıs Mah. 789 Sok. Evram Burhan İş Merkezi Kat 2 Daire 19 Pamukkale/Denizli

Tel: 0258 211 11 08

GSM: 0536 563 61 12 – 0505 409 52 52

E-Posta: htekdemir@ciu.edu.tr

Mehmet Özcan

Yenişehir Mah. Profesör Selahattin Yaicıoğlu Cad. Karakoç Plaza Kat:3 No:42 Yenişehir /Diyarbakır

GSM: 0505 928 46 77

E-Posta: mozcan@ciu.edu.tr

Hüseyin Akkaya

Atatürk Mah. Adnan İnanıcı Bl. No:24/C, Şehitkamil/Gaziantep
Bahçelievler Mah. Atatürk Blv. No:26 Çaba Apt. Kat:1 D:1 Haliliye/Şanlıurfa

Tel: 0342 339 16 01

GSM: 0532 334 01 40

E-Posta: hakkaya@ciu.edu.tr

Mesut Gür

Hakkari İdeal Temel lisesi Kat:3 Merkez/Hakkari

GSM: 0543 641 15 43 – 0541 292 82 16

E-Posta: mgur@ciu.edu.tr

Ayda Süzer

Şehit Pamir Cad. Palmiye İşhanı, No:34 Kat:3, İskenderun/Hatay

Tel: 0326 613 99 46

GSM: 0533 468 05 49 – 0506 365 93 34

E-Posta: asuzer@ciu.edu.tr

Ülkü Çorumlu

Gülbahar Mah. Büyükdere Cad. No:95 Kat:2 Daire:8, Şişli/İstanbul
(Eski Ali Sami Yen Stadı karşısı – Çevre Hastanesi karşısı)

Tel: 0212 230 90 30

GSM: 0531 380 04 13

E-Posta: ucorumlu@ciu.edu.tr

Mediha Cam

Kıbrıs Şehitleri Cad. (1443 Sok.), Mayıs Apt. No: 4, Kat: 2 Daire: 4, Alsancak/İzmir

Tel: 0232 464 35 85

GSM: 0530 953 64 02 – 0530 953 64 12

E-Posta: mcam@ciu.edu.tr

Özgür Erbek

Turkuaz Eğitim Danışmanlik, Ahi Evran Mah. 727. Sok Türkmenoğlu İş Merkezi No:6/28 Merkez/Kırşehir

Tel: 0386 213 40 40

GSM: 0542 738 88 40

E-Posta: oerbek@ciu.edu.tr

Mehmet Nazmi Değirmenci

Dabakhane Mah. Gelişim Sok No: 6 Battalgazi/Malatya

GSM: 0555 823 81 25 – 0530 501 51 59 – 0539 543 28 03

E-Posta: ndegirmenci@ciu.edu.tr

Recep Meşeli

Emir Beyazıt Mah. Recai Güreli Cad. Osman Ercan İş Hanı Kat:2 No:17 Merkez/Muğla

Tel: 0252 212 22 66

GSM: 0505 726 80 85

E-Posta: rmeseli@ciu.edu.tr

Aşkın Baş

Yeni Mahalle Bülbül Deresi Cad. Hatice Canlı İş Merkezi 17/4, Köprübaşı/Ordu

Tel: 0452 223 09 03

GSM: 0533 384 07 00

E-Posta: abas@ciu.edu.tr

Fi̇lhan Basar

Orta Mah. Soğanpazarı Cad. Başar Apt. No:64 Kat:1 Daire:1 Merkez/Sakarya

Tel: 0264 281 00 75

GSM: 0532 431 54 25

E-Posta: fbasar@ciu.edu.tr

İlyas Keskin - Oğuzhan Öztürk

Karadeniz Mah. Gazi Cad. Kat:1 No:135/6 İlkadım/Samsun

Tel: 0362 233 69 70

GSM: 0541 491 24 55 - 0506 212 51 82

E-Posta: ikeskin@ciu.edu.troozuturk@ciu.edu.tr

Aslıhan Ece Andık

Karşıyaka Mah. Orhangazi̇ Bulvarı Balkent Sitesi-Fotoğrafhane No:23/B Merkez/Tokat

Tel: 0356 228 09 00

GSM: 0535 658 20 13

E-Posta: aslia@ciu.edu.tr

Özlem Keleş

Gazipaşa Mah. Uzun Sok. Zafer Çarşısı No:11 Kat:2 Daire:2 Ortahisar/Trabzon

Tel: 0462 322 04 04

GSM: 0543 322 04 04

E-Posta: okeles@ciu.edu.tr

Zekeriya Buran

Fevzi Çakmak Mh. 3. Ray Sok. No:5 K:7 D: 41 Merkez/Uşak

GSM: 0555 252 33 46

E-Posta: zburan@ciu.edu.tr

Özge Burak – Zeynep Burak

Bahçıvan Mah. Hamza Dayı Sok. No:37 D:2 Merkez/Van

Tel: 0432 216 26 35

GSM: 0530 953 64 04 – 0530 953 64 14

E-Posta: oburak@ciu.edu.trzburak@ciu.edu.tr

Fuat Gökçe

Alipaşa Mah. Uygun Sok. Göksel Apt. No:6/2 Merkez/Kütahya

Tel: 0274 666 02 74

GSM: 0532 627 99 87

E-Posta: fgokce@ciu.edu.tr