• UKÜ Online
Öğrenciler

You are here

Yeni Öğrenci Ders Danışman Listesi

Ezacılık Fakültesi

Eczacılık

Ayşe Kaptanoğlu Bilim ve Teknoloji Merkezi ST246 akaptanoglu@ciu.edu.tr
Shima Abdıhagh      Bilim ve Teknoloji Merkezi ST246 shima.abdi@gmail.com
Mahsa Hojjat           Bilim ve Teknoloji Merkezi ST246 shojjat@ciu.edu.tr

Eğitim Fakültesi

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Gürcan Seçim Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH321 gozhan@ciu.edu.tr

Okul Öncesi Öğretmenliği

Nihan Koran Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH320 nkoran@ciu.edu.tr

Özel Eğitim Öğretmenliği, Zihin Engelliler Öğretmenliği

Omaç Ruştioğlu Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH303 orustioglu@ciu.edu.tr

Türkçe Öğretmenliği

Hatice Kayhan Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH305 hdirek@ciu.edu.tr

Sınıf Öğretmenliği

Hasan Eriş Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH319 heris@ciu.edu.tr

İngilizce Öğretmenliği

Güliz Özütürk Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH307 gozuturk@ciu.edu.tr

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim

Tolgay Karanfiller Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH319 tkaranfiller@ciu.edu.tr

Fen Edebiyat Fakültesi

Psikoloji (Eng)

Hatice Ülsever Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH114 hulsever@ciu.edu.tr

Psikoloji (Eng)

Eliz Volkan Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH114 elizvolkan@ciu.edu.tr

Psikoloji (TR)

Çağatay Erten Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH108 certen@ciu.edu.tr

Türk Dili ve Edebiyatı

Gülden Sarı Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi EH109 gsari@ciu.edu.tr

Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

Tüm programlar

Nihan Yusufoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS208 nyusufoglu@ciu.edu.tr

Hukuk Fakültesi

Lisansüstü programlar

Şölen Külahçı Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS121 skulahci@ciu.edu.tr

Hukuk

Emin Cem Kahyaoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS125 ckahyaoglu@ciu.edu.tr
Gonca Erol   Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS124 gerol@ciu.edu.tr
Hasan Oral Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS124 horal@ciu.edu.tr

Uluslararası Hukuk

Erdem Ertürk Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS124 eerturk@ciu.edu.tr

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İşletme

Ayşen Berberoğlu Çevik Uraz Merkezi CU232 aysenb@ciu.edu.tr
Gbolahan Oluwu Çevik Uraz Merkezi CU236 golowu@ciu.edu.tr
Zanete Garanti Çevik Uraz Merkezi CU232 zgaranti@ciu.edu.tr

Muhasebe ve finansman

Mehmet Ağa Çevik Uraz Merkezi CU229 maga@ciu.edu.tr
Husam Rjoub Çevik Uraz Merkezi CU227 hrjoub@ciu.edu.tr

Uluslararası İlişkiler

Özker Kocadal Çevik Uraz Merkezi CU230 okocadal@ciu.edu.tr
Anthony Eniayejuni Çevik Uraz Merkezi CU233 eanthony@ciu.edu.tr
İsmail Avci Çevik Uraz Merkezi CU233 iavci@ciu.edu.tr

İletişim Fakültesi

Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Bölümü

Bahar Taşeli Çevik Uraz Merkezi CU122 btaseli@ciu.edu.tr

Gazetecilik Bölümü

Jonathan Stubbs Çevik Uraz Merkezi CU123 jstubbs@ciu.edu.tr

Radyo ve Televizyon Bölümü

Sevilay Arslan Çevik Uraz Merkezi CU120 soren@ciu.edu.tr

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü

Metin Çolak Çevik Uraz Merkezi CU123 mcolak@ciu.edu.tr

Mühendislik Fakültesi

İnşaat Mühendisliği

Kemal Dirgen Tozer Bilim ve Teknoloji Merkezi ST215 ktozer@ciu.edu.tr

Bilgisayar Mühendisliği

Fatma Tansu Hocanin Bilim ve Teknoloji Merkezi ST212 shocanin@ciu.edu.tr

Elektrik-Elektronik Mühenisliği

Payam Zarbakhsh Bilim ve Teknoloji Merkezi ST219 pzarbakhsh@ciu.edu.tr

Çevre Mühendisliği

Ime Akanyeti Bilim ve Teknoloji Merkezi ST209 iakanyeti@ciu.edu.tr

Biyomühendislik

Nahit Rizaner Bilim ve Teknoloji Merkezi ST204 nrizaner@ciu.edu.tr

Makine Mühendisliği

Mustafa Dagbasi Bilim ve Teknoloji Merkezi ST210 mdagbasi@ciu.edu.tr

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği

Ertan Akun Bilim ve Teknoloji Merkezi ST201 eakun@ciu.edu.tr

Endüstri Mühendisliği

Elif Binboga Yel Bilim ve Teknoloji Merkezi ST211 eyel@ciu.edu.tr

Enerji Sistemleri Mühendisliği

Muhammed Abid Bilim ve Teknoloji Merkezi ST213 mabid@ciu.edu.tr

Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri

Ahsen Işık Özgüven Çevik Uraz Merkezi CU116 aozguven@ciu.edu.tr

Sağlık Bilimleri Fakültesi/Yüksekokulu/Meslek Yüksekokulu

Hemşirelik (TR)

Ayla Gürsoy Çevik Uraz Merkezi CU209 agursoy@ciu.edu.tr

Çocuk Gelişimi

Neslihan Koçer Çevik Uraz Merkezi CU209 nkocer@ciu.edu.tr

Anestezi

Gökhan Akbay Çevik Uraz Merkezi CU212 gakbay@ciu.edu.tr

Diyaliz, İlk ve Acil Yardım

Nurdan İpek Çevik Uraz Merkezi CU215 isik.nurdan@gmail.com

İş Sağlığı ve Güvenliği

Azim Yıldız Çevik Uraz Merkezi CU215 ayildiz@ciu.edu.tr

Sosyal Hizmet (EN)

Buse Erzeybek Çevik Uraz Merkezi CU204 berzeybek@ciu.edu.tr

Sosyal Hizmet (TR)

Abdi Gökdoğan Çevik Uraz Merkezi CU203 agokdogan@ciu.edu.tr

Ameliyathane Hizmetleri, Odyometri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Sağlık Yönetimi, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

Ahmet Cenk Dikmen Çevik Uraz Merkezi CU203 cenkd@ciu.edu.tr

Fizyoterapi/Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Caniz Ersümer Çevik Uraz Merkezi CU204 cersumer@ciu.edu.tr

Hemşirelik (EN)

Joy Johson Agbo Çevik Uraz Merkezi CU201 jagbo@ciu.edu.tr

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri

Mehmet Miçoğulları Çevik Uraz Merkezi CU215 mmicoogullari@ciu.edu.tr

Beslenme ve Diyetetik

Rojina Deniz Aygül Çevik Uraz Merkezi CU215 raygul@ciu.edu.tr

Optisyenlik

Şebnem Burcu Bayır Çevik Uraz Merkezi CU204 sebnembayir@ciu.edu.tr

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Tüm programlar

Sema Özden Bilim ve Teknoloji Merkezi ST238-239 sozden@ciu.edu.tr

Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu

Aşçılık

Daniya Zaynitdunova Çevik Uraz Merkezi CU236 dzaynutdinova@ciu.edu.tr

Turizm ve Otel İşletmeciliği

Daniya Zaynitdunova Çevik Uraz Merkezi CU236 dzaynutdinova@ciu.edu.tr

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Bilişim Teknolojileri

Volkan Cantemir, Musbah Jumah Aqel Bilim ve Teknoloji Merkezi ST239-261 vcantemir@ciu.edu.tr - maqel@ciu.edu.tr

Yönetim Bilişim Sistemleri

Tuğberk Kaya, Muesser Nat, Mary Agoyi Bilim ve Teknoloji Merkezi ST261-258-259 tkaya@ciu.edu.tr - mnat@ciu.edu.tr - magoyi@ciu.edu.tr

Adalet Meslek Yüksekokulu

Adalet

Gonca Erol   Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS124 gerol@ciu.edu.tr

Meslek Yüsekokulu

Radyo ve Televizyon Programcılığı

Sevilay Arslan Çevik Uraz Merkezi CU120 soren@ciu.edu.tr

Halkla ilişkiler ve tanıtım

Bahar Taşeli Çevik Uraz Merkezi CU122 btaseli@ciu.edu.tr

İç mekan Tasarımı

Nihan Yusufoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi AS208 nyusufoglu@ciu.edu.tr

 

Son güncelleme: 20-09-2018