• UKÜ Online
Öğrenciler

You are here

2018-2019 Bahar Dönemi Yeni Öğrenci Ders Danışman Listesi

Bölüm/Program Eğitim Düzeyi Yeni Öğrenci Danışman İsimleri Bina Adı Ofis Numarası E-posta Adresi
Eczacılık Fakültesi
Eczacılık Lisans Titilayomi O. O. Aboluwoye Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 246 taboluwoye@ciu.edu.tr
Eğitim Fakültesi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Lisans Doç. Dr. Erkan Işık Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 305 eisik@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Yrd. Doç. Dr. Gürcan Seçim Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 331 gsecim@ciu.edu.tr
Doktora
Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Yrd. Doç. Dr. Nihan Koran Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 320 nkoran@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Yrd. Doç. Dr. Sarem Özdemir Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 302 sozdemir@ciu.edu.tr
Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, Özel Eğitim Öğretmenliği Lisans Öğr. Gör. Omaç Ruştioğlu Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 303 orustioglu@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Dr. Cahit Nuri Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 304 cnuri@ciu.edu.tr
Türkçe Öğretmenliği Lisans Doç. Dr. Hatice Kayhan Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 305 hdirek@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans
Sınıf Öğretmenliği Lisans Doç. Dr. Hasan Eriş Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 319 heris@ciu.edu.tr
İngilizce Öğretmenliği Lisans Yrd. Doç. Dr. Güliz Özütürk Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 307 gozuturk@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Prof. Dr. Mehmet Ali Yavuz Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 213 mayavuz@ciu.edu.tr
Doktora
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim Lisans Doç. Dr. Tolgay Karanfiller Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 319 tkaranfiller@ciu.edu.tr
Fen Edebiyat Fakültesi
Psikoloji (Eng) Lisans Dr. Eliz Volkan Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 114 elizvolkan@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Prof. Dr. Oya Somer Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 115 osomer@ciu.edu.tr
Psikoloji (TR) Lisans Dr. Eliz Volkan Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 114 elizvolkan@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Prof. Dr. Oya Somer Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 115 osomer@ciu.edu.tr
Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Dr. Gülden Sarı Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 109 gsari@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Doç. Dr. Gürkan Gümüşatam Eğitim ve İnsani Bilimler Merkezi (EH) EH 115 ggumusatam@ciu.edu.tr
Doktora
Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi
Mimarlık Türkçe/İngilizce Lisans Ögr. Gör. Nihan Yusufoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 208 nyusufoglu@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Doç. Dr. Devrim Yücel Besim Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 218 dbesim@ciu.edu.tr
Doktora
İç Mimarlık Türkçe/İngilizce Lisans Ögr. Gör. Nihan Yusufoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 208 nyusufoglu@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Doç. Dr. Devrim Yücel Besim Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 218 dbesim@ciu.edu.tr
Grafik Tasarım Türkçe/İngilizce Lisans Ögr. Gör. Nihan Yusufoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 208 nyusufoglu@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Doç. Dr. Devrim Yücel Besim Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 218 dbesim@ciu.edu.tr
İletişim Tasarımı Lisans Ögr. Gör. Nihan Yusufoğlu Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 208 nyusufoglu@ciu.edu.tr
Hukuk Fakültesi
Hukuk Lisans Yrd. Doç. Dr. Şölen Külahçı Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 121-122 skulahci@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans
Doktora
Uluslararası Hukuk Lisans Albara Mohamed Adam Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 120 aadam@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Yrd. Doç. Dr. Şölen Külahçı Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 121-122 skulahci@ciu.edu.tr
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İşletme Lisans Gbolahan Olowu Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 232 golowu@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans İsmail Avcı Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 233 iavci@ciu.edu.tr
Doktora Doç. Dr. Tarık Atan Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 231 tatan@ciu.edu.tr
Muhasebe ve Finansman Lisans Dr. Ahmad Abu Alrub Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 234 aalrub@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Lisans Dr. Deniz Dinç Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 230 ddinc@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Antony Eniayejuni Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 233 eanthony@ciu.edu.tr
Doktora Yrd. Doç. Dr. Özker Kocadal Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 228 okocadal@ciu.edu.tr
İletişim Fakültesi
Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Lisans Yrd. Doç. Dr. Bahar Taşeli Sakallı Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 122 btaseli@ciu.edu.tr
Gazetecilik Lisans Prof. Dr. Jonathan Guy Stubbs Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 123 jstubbs@ciu.edu.tr
Radyo ve Televizyon Lisans Dr. Sevilay Arslan Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 120 soren@ciu.edu.tr
Görsel İletişim Tasarım Lisans Doç. Dr. Metin Çolak Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 123 mcolak@ciu.edu.tr
Mühendislik Fakültesi
İnşaat Mühendisliği Lisans Dr. Kemal Dirgen Tözer Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 215 ktozer@ciu.edu.tr
Bilgisayar Mühendisliği Lisans Yrd. Doç. Dr. Fatma Tansu Hocanın Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 212 fhocanin@ciu.edu.tr
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Lisans Öğr. Gör. Payam Zarbakhsh Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 219 pzarbakhsh@ciu.edu.tr
Çevre Mühendisliği Lisans Yrd. Doç. Dr. İme Akanyeti Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 209 iakanyeti@ciu.edu.tr
Biyomühendislik Lisans Yrd. Doç. Dr. Nahit Rizaner Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 204 nrizaner@ciu.edu.tr
Makine Mühendisliği Lisans Doç. Dr. Mustafa Dağbaşı Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 210 mdagbasi@ciu.edu.tr
Petrol ve Doğalgaz Müh. Lisans Yrd. Doç. Dr. Ertan Akün Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 201 eakun@ciu.edu.tr
Endüstri Mühendisliği Lisans Öğr. Gör. Nidai Kordal Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 213 nkordal@ciu.edu.tr
Enerji Sistemleri Müh. Lisans Yrd. Doç. Dr. Muhammad Abid Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 213 mabid@ciu.edu.tr
Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi
Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Lisans Prof. Dr. Ahsen Işık Özgüven Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 116 aozguven@ciu.edu.tr
Sağlık Bilimleri Fakültesi/Yüksekokulu/Meslek Yüksekokulu
Hemşirelik (TR) Lisans Öğr. Gör. Cumali Yıldızdal Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 202 cyildizdal@ciu.edu.tr
Çocuk Gelişimi Lisans Yrd. Doç. Dr. Neslihan Koçer Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 209 nkocer@ciu.edu.tr
Anestezi Önlisans Dr. Gökhan Akbay Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 212 gakbay@ciu.edu.tr
Diyaliz, İlk ve Acil Yardım Önisans Dr. Nurdan Işık Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 nisik@ciu.edu.tr
İş Sağlığı ve Güvenliği Lisans Okt. Abdülazim Yıldız Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 ayildiz@ciu.edu.tr
Sosyal Hizmet (EN) Lisans Öğr. Gör. Buse Erzeybek Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 204 berzeybek@ciu.edu.tr
Sosyal Hizmet (TR) Lisans Okt. Abdi Gökdoğan Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 203 agokdogan@ciu.edu.tr
Odyometri Önlisans Öğr. Gör. Ahmet Cenk Dikmen Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 203 cenkd@ciu.edu.tr
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Önlisans Okt. Abdülazim Yıldız Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 ayildiz@ciu.edu.tr
Fizyoterapi Önlisans Şebnem Burcu Bayır Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 204 sebnembayir@ciu.edu.tr
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans Arş. Gör. Mehmet Miçooğulları Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 mmicoogullari@ciu.edu.tr
Hemşirelik (EN) Önlisans Öğr. Gör. Joy Johnson Agbo Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 201 jagbo@ciu.edu.tr
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Önlisans Okt. Abdülazim Yıldız Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 ayildiz@ciu.edu.tr
Beslenme ve Diyetetik Önlisans Deniz Aygül Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 raygul@ciu.edu.tr
Optisyenlik Önlisans Okt. Abdülazim Yıldız Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 215 ayildiz@ciu.edu.tr
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu
Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Lisans Sema Özden UKÜ Arena Arena/238 sozden@ciu.edu.tr
Spor Yöneticiliği Lisans
Antrenörlük Eğitimi Lisans
Rekreasyon Eğitimi Lisans
Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu
Aşçılık Önlisans Öğr. Gör. Esat Kastambollu Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 238 ekastambollu@ciu.edu.tr
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Lisans Öğr. Gör. Esat Kastambollu Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 238 ekastambollu@ciu.edu.tr
Turizm ve Otel İşletmeciliği Lisans Yrd. Doç. Dr. Shiva Ilkhanizadeh Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 238 silkhanizadeh@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Doç. Dr. Orhan Uludağ Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 237 ouludag@ciu.edu.tr
Doktora
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
Bilişim Teknolojileri Lisans Oseyenbhin Sunday Osemeahon - Volkan Cantemir Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 239 oosemeahon@ciu.edu.tr - vcantemir@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Yrd. Doç. Dr. Mary Agoyi Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 259 magoyi@ciu.edu.tr
Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans Öğr. Gör. Divine Quase Agozie - Gizem Telli Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 239 gtelli@ciu.edu.tr - dagozie@ciu.edu.tr
Yüksek Lisans Yrd. Doç. Dr. Tuğberk Kaya Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 261 tkaya@ciu.edu.tr
Doktora Yrd. Doç. Dr. Müesser Nat Bilim ve Teknoloji Merkezi (ST) ST 260 mnat@ciu.edu.tr
Adalet Meslek Yüksekokulu
Adalet Önlisans Sueda Ömür Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 120 somur@ciu.edu.tr
Meslek Yüksekokulu
Radyo ve Televizyon Programcılığı Önlisans Dr. Sevilay Ören Arslan Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 120 soren@ciu.edu.tr
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Önlisans Yrd. Doç. Dr. Galip Erdil Çevik Uraz Merkezi (CU) CU 117 gerdil@ciu.edu.tr
Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri Önlisans Öğr. Gör. Vali Gjinali - Öğr. Gör. Fatma Öksüz Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) CU 220 vgjinali@ciu.edu.tr - foksuz@ciu.edu.tr
İç Mekan Tasarımı Önlisans Ögr. Gör. Pervin Abohorlu Doğramacı Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 220 pabohorlu@ciu.edu.tr
Mimari Restorasyon Önlisans Ögr. Gör. Yasemin Mesda Sanat ve Sosyal Bilimler Merkezi (AS) AS 208 ymesda@ciu.edu.tr
Son güncelleme: 18-02-2019