• UKÜ Online
Mezunlar

You are here

Ana Sayfa

Mezunlar

Değerli Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mezunları,

Eğitim hayatınız süresince, sıcak, samimi ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı, unutulmaz arkadaşlıkların kurulduğu UKÜ Ailesi’nden hepinize gönülden merhabalar…

Tüm çalışmalarını araştırma ve geliştirmeyi ön planda tutarak gerçekleştiren, sorunlar karşısında kendine güvenerek kısa sürede çözüme kavuşturan ve her zaman toplumsal sorunlara duyarlı özelliklere sahip olarak eğitim hayatını tamamlayan ve her birinin bizlerde ayrı bir yeri olan mezunlarımızla yeniden buluşuyor olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz.

Kuzey Kıbrıs’ın genç ama bu gençliğin verdiği enerjiyle sürekli gelişim ve iyileşmeyi hedefleyen, birçok projede öncü adımlar atan, modern fiziki yapısı, üstün teknolojik imkanları ile çağdaş eğitim hayatından ödün vermeyen üniversitemizden mezun olan sizleri eğitim hayatınız boyunca ağırlamanın; ileriye dönük projelere hep birlikte imza atmanın ayrıcalığını sizlerle yaşadık.

Üniversite hayatınız sonrasında bir kısmınız kendi işinizi kurdunuz, bir kısmınız Türkiye ve Dünya’da önemli projelere imza atan şirketlerde görev yapmaktasınız, bir kısmınız ise devlet kurumlarında yer almaktasınız. UKÜ’lü olma farkıyla toplumun yediden yetmişine tüm kesimine verdiğiniz anlamlı destekler ve ülke ekonomisine koyduğunuz katkılar için sizleri tebrik ediyoruz.

UKÜ sizler için “geleceğin referans noktası” olurken, sizlerin başarısı da UKÜ için ayrı bir gurur ve onur kaynağı olmaktadır. Başarılarınızı ve başarılarımızı sizlerle karşılıklı paylaşmaya devam etmek en büyük isteğimiz…

Üniversitemizi hep birlikte, her zaman bir adım önde götürmek adına verdiğiniz destekler, gerçekleştirdiğiniz değerli çalışmalar ve yaptığınız tüm anlamlı katkılar için hepinize tek tek teşekkür ediyor, sizleri diğer mezunlarımız ve mezun olmaya aday arkadaşlarınızla donanımlarınızı, bilgi ve birikimlerinizi paylaşmaya davet ediyoruz.

Nice başarılarda ve mutlu günlerde buluşmak dileğiyle,

Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Merkezi

Son güncelleme: 18-12-2017