• UKÜ Online
Haberler

You are here

Haberler

UKÜSEM’in Kursları Yeni Akademik Yılda da Devam Edecek

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (UKÜ-SEM) çeşitli alanlardaki yeni eğitim programları ile 2018-2019 Akademik Yılı Güz Dönemi’ne hazır. UKÜSEM Müdürü Doç. Dr. Ahmet Adalıer, 2017-2018 Akademik Yılı kurslarını başarıyla tamamladıklarını belirterek, yeni dönemde açılacak olan kursları hakkında bilgi verdi. 

UKÜSEM tarafından düzenlenen eğitim programlarının çeşitli alanlarda özel sektöre, kamuya ve topluma hizmet verdiğini hatırlatan Doç. Dr. Adalıer, dönemlik SPSS, NVivo, AutoCAD, ideCAD, Photoshop, Uygulamalı Ağ Güvenliği, İngilizce, Osmanlıca, Fransızca, İspanyolca, Yunanca, Etkili İletişim Becerileri ve İlk Yardım Eğitimi sertifika programlarının açılacağını belirtti. Doç. Dr. Ahmet Adalıer, yeni açılacak sertifika programlarının yanı sıra dönem içerisinde de kısa süreli sertifika programlarının olacağının altını çizdi.  

UKÜSEM’de oldukça deneyimli bir akademisyen kadrosu bulunduğuna dikkat çeken Doç. Dr. Adalıer, Merkez olarak toplum eğitiminin, bilincinin ve duyarlılığının gelişimine katkı verdiklerini ifade etti. Doç. Dr. Adalıer, düzenledikleri sertifika programları ile toplumun sürekli eğitim gereksinimini karşılamakla birlikte bireylerin hızla değişen dünya koşullarında başarıya ulaşmalarına yardımcı olabileceklerini de sözlerine ekledi.

UKÜSEM tarafından düzenlenecek sertifika programları konusunda ayrıntılı bilgi almak isteyenler, +90 392 671 1111 (dahili 2070) numaralı telefondan ve/veya ukusem@ciu.edu.tr elektronik posta adresinden merkeze ulaşabilirler. 

Son güncelleme: 19-10-2018