• UKÜ Online
Haberler

You are here

Haberler

UKÜ DANS KULÜBÜ BAŞKANI MURAT DALKILIÇ İLE AYNI SAHNEDE

UKU Dans Klübü Murat Dalkılıç

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi Ezgi Can Murat Dalkılıç’ın Harbiye’deki konserinde sahne aldı.

Murat Dalkılıç’ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı dans yarışmasını kazanan Can, ünlü sanatçıyla aynı sahneyi paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.

Nefes alabileceğim tek yer sahne”

Murat Dalkılıç ile birlikte aynı sahnede olmanın heyecan verici olduğunu ifade eden Can, ‘’ Nefes alabileceğim tek yerin sahne olduğunu bir kez daha anladım.Murat Dalkılıç gibi dansa ilgili bir ses sanatçısıyla ile aynı sahneyi paylaşmak paha biçilemezdi’’dedi.

UKU Dans Klübü Murat Dalkılıç

Önceki yıllarda Radio Killer, Adam Clay gibi sanatçılarla dans etme fırsatı bulan Can, ilk defa bir Türk sanatçısıyla aynı sahneyi paylaştığını söyledi.

Kendisi için unutulmaz bir deneyim olduğunu belirten Can, öğrencisi olmaktan gurur duyduğu Uluslarası Kıbrıs Üniversitesi'ni tüm Türkiye’ye tanıtmak için elinden geleni yapacağını söyledi. “İnanıyorum ki UKÜ Dans Kulübü olarak da üniversitemizin desteğiyle çok güzel projelere imza atacağız." dedi.

Son güncelleme: 07-09-2016