• UKÜ Online
Haberler

You are here

Haberler

3. Kariyer Günleri ve Fuarı 2-4 Mayıs’ta Gerçekleştirilecek

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Mezunlarla İletişim ve Kariyer Araştırma Merkezi (MİKAM) tarafından 2-4 Mayıs tarihlerinde “3. Kariyer Günleri ve Fuarı” düzenlenecek. Mesleklerinde uzmanlaşmış konukların yer alacağı UKÜ Kariyer Günleri ve Fuarı, üniversite öğrencilerinin bilgi ve donanımlarını arttırmak yanı sıra mezuniyet sonrası istihdam olanaklarına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilecek. Farklı sektörlerde yer alan iş insanları UKÜ’lü öğrencilerle bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için kampüs ortamında biraraya gelecek. 

UKÜ 3. Kariyer Günleri ve Fuarı, Çevik Uraz Merkezi Konferans Salonu’nda 2 Mayıs Çarşamba saat 09:00’da Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil Nadiri, Kıbrıs Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Emre Olgun ve Kıbrıs Türk Sanayi Odası Başkanı Candan Avunduk’un açılış konuşmalarıyla başlayacak.

UKÜ Kariyer Günleri kapsamında Kişisel Dönüşüm Uzmanı Yazar Aret Vartanyan, PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlkay Erdoğan Orhan, Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Neşe Buket Aksu, BRTK Müdürü Meryem Çavuşoğlu Özkurt, Yönetmen, Prodüktör, Yayıncı Sinan Çetin, Mercedes Benz Türk A.Ş. Ürün Yöneticisi Can Katipoğlu, Eğitmen, Koç, Pragya Akademi Kurucusu Ebru Zeybekoğlu, KTOB Başkanı Fethi Özboğaç, Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Erkan Kilim, KKTC Restorancılar Birliği Başkanı Ercan Küçük, Teknolojik Pazarlama ve Dijital İletişim Uzmanı Hakan Akben, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanı Hasan Başusta, Kurumsal Uygulamalar ve Bilgi Güvenliği Müdürü Linux ve Özgür Yazılım Uzmanı Volkan Evrin, TAB Gıda Burger King Franchise Müdürü İlhan Erkan, Spor Hekimliği Uzmanı  Uzm. Dr. Nevzad Denerel, TC Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Başkanı Mete Duman, KKTC Başsavcı Aşkan İlgen, Ziraat Bankası KKTC Ülke Yöneticisi Serdar Eldemir konuşmacı olarak yer alacak.  

Kariyer Günleri, UKÜ Arena’da 4 Mayıs Cuma saat 14:00’da “Kariyer Fuarı ve Firma Tanıtımları”nın yapılmasıyla son bulacak.

Son güncelleme: 09-05-2018