Değerli Bilim İnsanları,

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi  Eğitim Fakültesi olarak sizleri, 25-27 Eylül 2019 tarihleri arasında KKTC, Girne, Acapulco Resort Otel’de düzenleyeceğimiz “II. Uluslararası Geleceğin Eğitimine Bakış (UGEBAK 2019)” Konferansında aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Uluslararası Geleceğin Eğitimine Bakış (UGEBAK 2019)” Konferansının bu yılki ana teması  “Eğitimde Sürdürülebilir Kalite” olarak belirlenmiştir. Bu çerçevede, konferansımızda bu temaya uygun çağrılı konuşmacılar yer alacak, panel ve çalıştaylar düzenlenecektir. Uluslararası Geleceğin Eğitimine Bakış (UGEBAK 2019)” konferansı  ile, eğitim bilimleri alanında çalışan bilim insanlarının uluslararası düzlemde buluşmaları, yeni bilgi ve düşünceler ile son yapılan araştırma bulgularını paylaşmaları, sorunları tartışmaları ve alana yeni katkılar getirmeleri amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra, konferansımız çeşitli bilimsel ve sosyal etkinliklerle zenginleştirilecek ve katılımcılara bilimsel bir şölen yaşatılmaya çalışılacaktır. 

Konferansa sözlü bildiri olarak kabul edilen ve tam metni gönderilen çalışmalar, yazarların isteğine bağlı olarak Second International Conference on Perspectives for Future Education (ICOPFE 2019) / II. Uluslararası Geleceğin Eğitimine Bakış (UGEBAK 2019) isimli ISBN numaralı e-kitapta kitap bölümü olarak "Ürün Yayınları" tarafından basılacaktır

Saygılarımla,

 

Prof. Dr. Halil İbrahim Yalın

Konferans Düzenleme Kurulu Başkanı